<   Zpět na výpis eventů
18.1.2022 14:00 - 17:00
přidat do kalendáře
online
zdarma
702 088 934

Jak pracovat s nadanými žáky na 1. stupni ZŠ

Účastníci semináře se seznámí s vhodnými metodami a formami práce s intelektově nadanými dětmi na 1. stupni základní školy. Budou jim představeny možnosti úprav školního vzdělávacího programu, rozšiřování, prohlubování a obohacování učiva. Budeme se věnovat tématu hodnocení a sebehodnocení, a v neposlední řadě se zaměříme na rozvoj kreativity.

Lektorka: Mgr. Romana Divínová

V rámci své pedagogické kariéry se věnuje výuce ve třídě s rozšířenou výukou skupiny předmětů na FZŠ Olomou, Hálkova. Má bohaté lektorské zkušenosti s přednáškami pro posluchače učitelství pro 1. stupeň PdF UP, pro vzdělávací programy NÚV, NIDV a pro nadaci QUIDO. Je spoluautorkou publikace Standardy komplexní diagnostiky mimořádného (intelektového) nadání, NÚV. Podílela se také jako spoluautorka na učebnici pro nadané - Koumák pro třeťáky od nakladatelství Didaktis.

Na přednášku se hlaste prostřednictvím REGISTRACE

Tato přednáška je součástí základního vzdělávacího modulu, který se skládá z přednášek týkajících se identifikace a typologie nadaného žáka, práce s nadanými, vhledu do potřebné legislativy. Více o něm i dalších rozvojových aktivitách nadaných žáků i jejich pedagogů najdete na stránkách www.jsmenadani.cz.